Sponsorlu Bağlantılar

Msn şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Msn de en çok karşılaşılan sorunlardan biride şifre unutmadır.Bu tür problemler için ilk yazımız olan msn kaydolda olduğu gibi, bilgilerinizi mutlaka doğru yazmalısınız.Aksi takdirde şifrenizi unuttuğunuzda hesabınızı geri almanız zordur.

Eğer şifrenizi unuttuysanız nasıl alacağınızı şimdi tarif edeceğiz.Öncelikle hotmail.com a giriyoruz.Daha sonra açılan sayfada Hesabınıza erişemiyor musunuz? bağlantısına tıklıyoruz.Buraya tıkladığınızda karşınıza 3 seçenek çıkacak buradan parolamı unuttuma tıklayıp, parolamı sıfırla bağlantısına tıklıyoruz.Mail adresimizi ve doğrulama kodumuzu soran bir bölüm karşımıza çıkacak, burada bilgilerimizi yazıp ileri diyoruz.Karşımıza tekrar 3 soru daha çıkacak bu şifre sıfırlama yöntemlerinden birini kendinize göre seçmelisiniz. Güvenilen bilgisayarımı kullan, güvenlik sorusu ve müşteri desteği seçeneklerinden birini seçerek ileri diyoruz.Böylece şifrenizi kendinize göre tekrar belirleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>